ابزار ویرایشگر عکس آنلاین – PhotoFunia

ابزار ویرایشگر عکس آنلاین – PhotoFunia

ابزار ویرایشگر عکس آنلاین – PhotoFunia

اگر شما از جمله کسانی هستید که زیاد کارت پستال دیجیتالی برای دوستان خود ارسال می کنید، یا می خواهید با استفاده از عکس های شخصی خود هر چند از گاهی یک کارت پستال یا تصویر پس زمینه­ای برای خود درست کنید، و یا دوست دارید به عکس شخصی یا مورد علاقه خود و یا حتی آواتار خود، یک افکت زیبا اضافه کنید، کافی است ادامه مطلب را با کمی تأمل دنبال کنید!!!

سایت photofunia در اقدامی جالب یک مجموعه از افکت های زیبا در قالب یک سایت جمع آوری کرده و به کاربران خود این امکان را می دهد تا در چند مرحله کوتاه، افکت دلخواه را به عکس مورد نظر خود اضافه کنند.

PhotoFunia یک ابزار ویرایشگر عکس آنلاین است که به شما این امکان می دهد هر عکس دلخواهی را آپلود کرده و متنظر اضافه شدن یک افکت جالب به عکس خود باشید. این ابزار امکان تشخیص خودکار صورت (face detection) در عکس را داراست . این ابزار رایگان و به راحتی قابل استفاده است.

ابزار ویرایشگر عکس آنلاین - PhotoFunia

 

  1. از صفحه اصلی افکت مورد نظر را از میان حدود ۱۰۰ افکت موجود انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید.
  2. سپس عکس یا عکس های مورد نظر را از روی سیستم خود انتخاب کنید. این بسته به نوع افکت انتخابی شما دارد. در برخی از افکت هانیاز است که تنها متن مورد نظر خود را وارد کنید و پس زمینه خاص آن افکت را انتخاب کنید.
  3. کافی است کمی صبر کنید تا افکت مورد نظر به عکس یا عکس های انتخابی شما اضافه شود و برای شما نمایش داده شود. در ادامه چند امکان چاپ تصویر، ذخیره تصویر در فرمت JPG، ذخیره تصویر در قالب یک آواتار، ارسال به عنوان کارت پستال، … به شما داده می شود.

به همین سادگی شما توانستید یک عکس زیبا با افکن جالب بسازید و به عنوان پس زمینه، آواتار، کارت پستال از آن استفاده کنید.

ابزار ویرایشگر عکس آنلاین - PhotoFunia

ابزار ویرایشگر عکس آنلاین - PhotoFunia

پی نوشت ۱: بخشی از افکت ها بصورت تصاویر متحرک می باشند که به همین خاطر در صورت انتخاب چنین افکتهایی، نیاز به انتخاب چند عکس از روی سیستم خود دارید (به طور مثال، افکت نمایش چند عکس بصورت ورق زدن آلبوم شخصی)

پی نوشت۲: شما می توانید از افکت های غیر متدوال چشم پوشی کنید 😉

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *